Bağgöze Ortaokulu Si̇i̇rt Eruh

Created by Koyokulum KOYOKULUM

Siirt Eruh Bağgöze Köyü

Fulfilled goal
Kırtasiye spor malzemesi
TR : Kırtasiye malzemesi, Kaynak Kitaplar, spor toplari/minder, sınıf ve oğretmen dolapları. FR : Papeterie, livres de référence, ballons/ tapis de sport, armoires pour les classes et les enseignants.
Target: 390€ out of 390€
100%

TR : Ismim Seyda Altinbas Okulumuz Siirt Eruh Bağgöze Köyünde yer almaktadır. Eruh Merkeze Yaklaşık 55km uzaklıktadır.Kurumumuzda toplam 13 öğretmeniz 1 müdür yardımcımız ve 1 Müdür görev yapmaktadır. Bağgöze köyünden 61 öğrenci ve Taşımalı Eğitim Kapsamında okulumuza bölgede yer alan 14 köyden 175 öğrenci olmak üzere okulumuzda toplam 236 öğrenciye eğitim verilmektedir. Okulumuzun Eksiklerini tamamlamak için İhtiyaç Duyduğumuz Malzemeler şu Şekildedir : Kırtasiye malzemesi, kaynak kitaplar, spor toplari/minder, sınıf ve oğretmen dolapları. ilginiz ve yardımınız için cok teşekkür ederiz !

FR : Je m'appelle Seyda Altinbas. Notre école est située dans le village de Siirt Eruh Bağgöze. Il se trouve à environ 55 km du centre d'Eruh. Notre établissement compte 13 enseignants, 1 vice-directeur et 1 directeur. Un total de 236 élèves sont scolarisés dans notre école, dont 61 élèves du village de Bağgöze et 175 élèves de 14 villages de la région dans le cadre de l'éducation transportée. Les matériaux dont nous avons besoin pour compléter les déficiences de notre école sont les suivants / Papeterie, livres, livres de référence, ballons/tapis de sport, armoires pour les classes et les enseignants. Un grand merci de votre intérêt et de votre aide !