Hamur Gültepe İlkokulu

Created by Koyokulum KOYOKULUM

GXCH+WJ Çat/Erzurum, Türkiye

Fulfilled goal
Matériels éducatifs
Oku Halısı, Kırtasiye malzemeleri (Kuru boya, sulu boya , pastel boya, renkli kartonlar), Beyaz Tahta, Spor malzemeleri. Un tapi pour la salle de classe, de la papeterie, un tableau blanc et du matériel éducatif/sportif
Target: 250€ out of 250€
100%

TR : Merhabalar, ismim Melike. Hamur Gültepe İlkokulunda ogretmen olarak gorevliyim. Okulumuz 1962 yılında kurulmuş iki derslikli bir köy okuludur. Bir derslik ana sınıfı için diğer dersliğimizde ilkokul için kullanılmaktadır. Toplamda 17 öğrencimiz vardır. Sınıfımız birleştirlimiş bir sınıftır (1/2/3/4 bir arada tek sınıfta okutulmaktadır. Öğrenci sayısı az olması sebebiyle) Eğitim öğretimin niteliğini artırmak adına okulumuzun bazı temel eşyalara ihtiyacı vardır. Yardım eden, nesillerimize umut ışığı olan herkese teşekkür ederim ! :) Okulun Temel İhtiyaçları Şunlardır : Oku Halısi Kırtasiye malzemeleri (Kuru boya, sulu boya , pastel boya, renkli kartonlar) Beyaz Tahta Spor malzemeleri ( 2 top ve badminton takımı)

FR : Bonjour, je m'appelle Melike. Je suis enseignante à l'école primaire Hamur Gültepe. Notre école créée en 1962 est une école de village avec deux salles de classe. Nous avons une classe de maternelle et une seconde de primaire composées de 17 élèves au total. Notre classe regroupe plusieurs niveaux allant du CP au CM1. Afin d'améliorer la qualité de l'éducation, notre école a besoin de quelques fournitures scolaires. Merci à tous ceux qui apporteront leur aide et qui donneront de l'espoir à nos générations :) Nos besoins sont : Un tapi pour la salle de classe, de la papeterie pour nos cours d'art plastique (peinture, peinture aquarelle, peinture pastel, cartons de couleur), un tableau blanc et du matériel de sport (2 ballons et un set de badminton).