Kazlıgöl İlkokulu

Created by Koyokulum KOYOKULUM

Kazlıgöl Saray/Van, Turkey

Fulfilled goal
Kazlıgöl İlkokulu
Kitaplık Oyuncak dolabı Çocuklar için malzeme katma dolabı Askılık Soba altlığı Hali Egitici Oyuncaklar Hikaye kitapları Kırtasiye malzemeleri(karton grapon boya ponpon sim eva şönil vs)
Target: 350€ out of 350€
100%

TR : Merhaba iyi günler Ben Van /Saray ilçesinde bir okul öncesi öğretmeniyim. Resimlerden görüldüğü üzere fiziksel imkanlarımız oldukça güç bir durumda. Sınıfımız da kitaplarımızı koymak için kitaplık , çocukların eşyalarını katmak için dolap, eğitici oyuncak kırtasiye malzemesi , yerler beton oldugu icin daha kalin hâlı veya yerler icin parle ve sobamızın alt demiri kırıldığı için yakmakta cok gucluk yasiyoruz bu yuzden yeni bir soba(sobayı kendimiz yakıyoruz) vb ihtiyaçlarımız bulunmaktadır. Destek olursanız çok seviniriz Şimdiden kendim ve çocuklarım adına teşekkür ederim.
FR
Bonjour, je suis enseignant préscolaire dans le district de Van / Saray. Comme vous pouvez le voir sur les photos, nos installations physiques sont dans une situation très difficile. Dans notre salle de classe, il y a une bibliothèque pour mettre nos livres, une armoire pour rajouter les affaires des enfants, du matériel de papeterie pour les jouets éducatifs, les sols sont plus épais pour les tapis ou les sols, et parce que le fer du fond de notre poêle est cassé, nous avons beaucoup de difficulté à le brûler, donc on a un nouveau poêle (on allume le poêle soi-même) etc. on a des besoins. Nous vous serions reconnaissants de votre soutien, merci d'avance en mon nom et celui de mes enfants.