KULULU İLKOKULU VE ORTAOKULU

Created by Kayseri̇ köy okulu DENİZ

Camikebir, Park Blv. No:33, 38040 Melikgazi/Kayseri, Turkey

Fulfilled goal
KULULU İLKOKULU VE ORTAOKULU
Yabancı dil, zeka oyunları ve bilgi sınıfi için eğitim görselli duvar kağıdı uygulaması. Zeka oyunları sınıfı için çeşitli oyun materyalleri. Bilgi sınıfı için kitap, kitaplık, masa ve sandalye Bir miktar duvar boyası
Target: 370€ out of 370€
100%

Okulumuz Kayseri'nin Akkışla ilçesi Kululu Köyünde bulunan, ayrıca bünyesinde 3 köyün ögrencilerine de taşımalı sistemle eğitim veren bir köy okuludur. Kırsal kesimin fakir oluşu sebebiyle bağış bulamamaktayız ve maalesef mili eğitim bakanlığımız da ihtiyaçlarımızı karşılamada yetersiz kalmaktadır.

Bizler de bu durumdan ögretmenler olarak oldukça rahatsızız lakin öğrencilerimiz, vatanımıza borcumuz, ögretmen sorumluluğumuz gereği vicdanımız bizi rahat bırakmamaktadır. Dolayısıyla sizlere de bize bu fırsatı verdiğiniz için sonucu olumlu ya da olimsuz da olsa teşekkür ederiz.

İhtiyaçlarımız: Okulumuzda su boruları oldukca eski ögrencilerimiz çeşmeden su içemiyor. Okulumuz en son yaklaşık 10 yıl önce boyanmış, şimdiki durumu oldukça kötü, boyanması gerekli. Yine ögrenciler için zeka oyunları sınıfı, yabancı dil sınıfı, spor sınıfi ve bir bilgi sınıfi yapmak istiyoruz. Son olarak ta bazı tamir tadilat işleri vardır. Taleplerimiz bu şekilde eğer olumlu sonuçlanırsa okulumuzun oncelik sırasına göre yettiği kadarıyla ihtiyaçlarımızı karşılamayı planlıyoruz. Saygı ve sağlıcakla.