Kütüklü İlkokulu

Created by Koyokulum KOYOKULUM

Gelişen Köyü Hakkari Derecik

Fulfilled goal
Kiyafet, bot ve kirtasiye
-Kış için kıyafet, bot, mont, atkı, bere vb. -Kırtasiye malzemeleri -Spor malzemeleri -A4 Dosya kağıdı -Anasınıfı için araç gereç ve oyuncaklar -1. sınıflar için ilk okuma yazma seti 7 adet. -Sınıfımız için perde, halı -- -Pour vêtements d'hiver, bottes, manteaux, foulards, bérets, etc. -Papeterie -Équipement sportif -Fichier papier A4 -Outils et jouets pour la maternelle -une. Le premier ensemble d'alphabétisation pour les classes est de 7 pièces. - Rideaux, tapis pour notre classe
Target: 320€ out of 310€
103%

TR : Okulun Adı: Gelişen Köyü Kütüklü Mezrası İlkokulu Hakkari/ Derecik Bizim okulumuz ırak sınırında bulunan 40 kişilik, tek şubeli birleştirilmiş sınıflı küçük bir köy okuludur. 21 kız 19 erkek öğrencimiz vardır. Köyün ve okulun durumu pek iyi değil. Öğrencilerimizin temel ihtiyaçlarının yanında okulumuzunda fiziki yapısını düzenleme çalışmaları yapmak İstiyoruz.

FR : Nom de l'école : Village Gelisen école de Kütüklü à Hakkari / Derecik Notre école est une petite école de village pour 40 personnes, avec une seule branche, salle de classe combinée, située à la frontière irakienne. Nous avons 21 filles et 19 garçons. L'état du village et de l'école n'est pas très bon. En plus des besoins de base de nos élèves, nous voulons travailler sur l'aménagement de la structure physique de notre école.