Umut çantası #2

Created by Koyokulum KOYOKULUM

Turkey

Fulfilled goal
Umut çantası 2023
100 öğrenci seti öğrenci set bedeli bu yıl 20 € set içeriği Çanta Beslenme, Suluk, Kalemlik 12 adet kurşun kalem 12 adet kırmızı kalem Kalemtıraş, Silgi, Kuru boya, Pastel boya, Sulu boya 2 adet resim defteri 2 adet kareli defter 2 adet çizgili defter Cetvel,Makas, Not defteri
Target: 2030€ out of 2000€
101%

Yeni eğitim-öğretim yılının başlamasına az bir süre kaldı...

Biz de Köy Okulum olarak yeni eğitim yılına küçüklerimizin umut dolu başlamaları için "Umut Çantası" projesini sizle paylaşmak istedik.

Geçtiğimiz yıl "Umut Çantası" projesi ile annesi ve babası olmayan veya ekonomik olarak zor durumda olan 100 çocuğumuza içini temel okul araç ve gereçleri ile doldurduğumuz sırt çantaları ulaştırmıştık. Aynı hedefi bu sene tekrarlamak istiyoruz! :)

Bunun için senin de desteğine ihtiyacımız var, bir çanta, okulun ilk günü gülen bir yüzle sırasına yerleşecek bir kalp demek!

Haydi sen de destek ol! 💐🙏🏼

C’est bientôt la rentrée scolaire !

Nous voulons en tant que KoyOkulum que tous les enfants commencent cette nouvelle année avec le sourire et plein d’espoir. Nous vous partageons la campagne « Umut çantasi » (sac de l’espoir).

L’année dernière cette campagne a réussi à venir en aide à plus de 100 enfants orphelins ou en grande difficulté. Cette année, nous souhaitons de nouveau atteindre le même objectif.

Notre premier objectif est de fournir tout le matériel nécessaire pour 100 enfants.

Merci pour vos aides et soutiens !