Umut çantası

Créé par Levent ACAR

Arpacık Mezra, Unnamed Road, 72500 Çakırpınar/Sason/Batman, Turkey

Objectif rempli
50 öğrenci seti
öğrenci set bedeli bu yıl 19 € set içeriği Çanta Beslenme, Suluk, Kalemlik 12 adet kurşun kalem 12 adet kırmızı kalem Kalemtıraş, Silgi, Kuru boya, Pastel boya, Sulu boya 2 adet resim defteri 2 adet kareli defter 2 adet çizgili defter Cetvel,Makas, Not defteri
Avancement : 1040 € sur 1040 €
100%

Yeni eğitim-öğretim yılının başlamasına az bir süre kaldı...

Biz de Köy Okulum olarak yeni eğitim yılına küçüklerimizin kaygısız ve umut dolu başlamaları için "Umut Çantası" projesini sen, en büyük destekçimiz ile paylaşmak istedik.

Geçtiğimiz yıl "Umut Çantası" projesi ile annesi ve babası olmayan veya ekonomik olarak zor durumda olan 100 çocuğumuza içini temel okul araç ve gereçleri ile doldurduğumuz sırt çantaları ulaştırmıştık. Bu sene ise hedefimiz Van'dan Hatay'a, Adıyaman'dan Bitlis'e, Tokat'tan Hakkari'ye tam 500 ihtiyaç sahibi minik yüreğe ulaşmak...

Bunun için senin de desteğine ihtiyacımız var, bir çanta, okulun ilk günü kaygısız ve gülen bir yüzle sırasına yerleşecek bir kalp demek!

Haydi sen de destek ol! 💐🙏🏼


C’est bientôt la rentrée scolaire !

Nous voulons en tant que KoyOkulum que tous les enfants commencent cette nouvelle année avec le sourire et plein d’espoir. Nous vous partageons la campagne « Umut çantasi » (sac de l’espoir).

L’année dernière cette campagne a réussi à venir en aide à plus de 100 enfants orphelins ou en grande difficulté. Cette année l’ambition est de parvenir à aider 500 enfants.

Notre premier objectif est de fournir tout le matériel nécessaire pour 50 enfants.

Merci pour vos aides et soutiens !

Chaque sac sera remis en main propre aux enfants, qui réserverons une surprise aux donateurs !