Yeni Süksün İlkokulu

Créé par Koyokulum KOYOKULUM

Bünyan Yolu No:108, 38600 Bünyan/Kayseri, Türkiye

Objectif rempli
Matériels éducatifs
Cahiers, crayons, peintures, carnets de dessin, cerceaux gymnastiques. Defter, kalem, resim boyasi, çizim kitapları, hulohoplar.
Avancement : 310 € sur 300 €
103%

FR : Bonjour, je m'appelle Recep TOKAT. Je suis enseignant à l'école primaire Yeni Süksün, une école de village de Bünyanla de la province de Kayseri. L'école se trouve à 60 km du centre de la ville de Kayseri. Notre école est composée de 52 élèves avec une équipe éducative de 4 professeurs et 1 directeur. Nous avons un besoin élémentaire de papeterie ainsi que de matériels pour les cours d'éducation physique. Je vous remercie de votre soutien et de votre aide 😊

TR : Merhabalar, ismim Recep TOKAT. Yeni Süksün İlkokulu, Kayseri ilinde ve Bünyan ilçesinde bulunan bir köy okulunda öğretmenim. Kayseri merkeze 60 km uzaklıkta. Okulumuzda 52 öğrenci bulunmaktadır ve ekibimiz 4 öğretmen, 1 müdür den oluşuyor. Okulumuzda öğrencilerin kullanması için kırtasiye malzemeleri ve eğitim dersinde kullanılmak üzere hulohoplardan ihtiyacımız var. Destek olursanız çocuklarımız çok mutlu olurlar.
İlginiz ve yardımınız için teşekkürler 😊