Yeşilçevre çukurtaş ilkokulu

Créé par Koyokulum KOYOKULUM

Yeşilçevre/Baykan/Siirt, Turkey

Objectif rempli
Kirtasiye malzemesi
TR : kirtasiye malzemesi, kitap, ve egitim icin oyuncaklar FR : matériel scolaire, livre et jeux éducatifs
Avancement : 380 € sur 380 €
100%

Merhaba, ismim Leyla İMAL, okulda hem müdür hem de öğretmen olarak görev yapıyorum. Toplamda okulda 13 öğrenci mevcut.
Temel İhtiyaçlarımız : - 8 adet farklı renklerde fon kartonu - 5 adet orta boy mukavva kartonu - Yerleri temizlemek için vileda, beton olduğu için sürekli kirleniyor. Sınıf temiz korkmadığı için vileda ile yüzey temizleyiciyi karıştırıp sınıfın temiz kokmasını sağlarım. - Doldurulabilir tahta kalem 3 adet ve mavi/siyah/kırmızı mürekkep - 2 adet İngilizce Ve Türkçe sözlük - 4. Sınıflar için 0.5 ya da 0.7 uçlu kalem ve uç (3 adet her biri için) - 6 adet yapıştırıcı - 3 adet koli bandı ve 6 adet küçük boy bant - 4 adet çizgili ve kareli defter - 5 adet keçe kağıdı A4 (10 lu olanlar) - 5 adet simli Eva kağıt A4 (10'lu olanlar) - Etkinlikler için hayvan gözleri - 4 adet büyük boy resim defteri - 3 adet suluk - 1 adet atlama ipi - 1 adet okul öncesi öğrencim için ahşap denge oyunu Ilginiz için teşekkür ederiz !

FR : Bonjour, je m'appelle Leyla İMAL, je suis directrice et enseignante au sein de l'école. J'ai une classe de 13 élèves au total.
Nos besoins fondamentaux sont : - 8 feuilles cartonnées de couleurs différentes - 5 papiers cartonnés de tailles moyennes - Nettoyant pour le sol de la classe qui est en béton - Stylo rechargeable 3 pièces et encre bleue/noire/rouge - 2 dictionnaires anglais et turc - Crayons à papier et stylo à plume 0,5mm ou 0,7mm pour la 4e année (3 pour chaque élève) - 6 pots de colle - 3 rubans adhésifs en toile et 6 rubans adhésifs de petite taille - 4 cahiers à ligne et à carreaux - 5 pièces de papier feutre A4 (10 pièces) - 5 pièces de papier pailleté Eva A4 (10 pièces) - Des matériaux en forme d'animaux - 4 cahiers de dessin grands formats - 3 gourdes - 1 corde à sauter - 1 jeu d'équilibre en bois pour mon élève de maternelle Merci pour votre attention !